مرکز آموزش: محصولات آموزشی
سیستم مورد نیاز برای اجرای صحیح محصولات آموزشی پرند
ارسال شده توسط Parand Admin در
20 August 2018 02:51 PM

با توجه به اینکه کلیه محصولات آموزشی شرکت پرند در قالب اتوران برای دسترسی آسان به دروس آموزشی اجرا می شوند، برای اجرای آموزش شما نیاز به یک کامپیوتر مجهز به سیستم عامل ویندوز خواهید داشت.

همچنین از آنجاییکه آموزش به صورت مستقیم از DVD اجرا شده و فایلی بر روی دستگاه نصب نمی شود، کامپیوتر می بایست مجهز به DVD ROM باشد.

محصولات آموزشی پرند با تمامی نسخه های ویندوز از XP تا 10 سازگار بوده و برای اجراء نیاز به هیچ گونه پیش نیاز نرم افزاری ندارند، تنها نکته مهم این بوده که کاربر می بایست دسترسی مدیریتی یا Administrator برای اجرای آموزش داشته باشد. تقریبا تمامی کامپیوترهای شخصی که تنها یک اکانت کاربری دارند، دارای دسترسی Admin بوده و نیازی به انجام هیچ تغییری وجود نخواهد داشت.

همچنین همواره پیشنهاد می کنیم از یک آنتی ویروس معتبر و لایسنس دار بر روی دستگاه خود استفاده نمایید تا ویرس یا فایل های مخرب سبب بروز مشکل برای شما نشوند. در صورت استفاده از آنتی ویروس های قدیمی یا نامعتبر امکان دارد برنامه امنیتی مانع از شناسایی صحیح قفل شوند. در این موارد پیشنهاد می کنیم تا موقت برنامه امنیتی دستگاه خود را غیر فعال کرده و پس از اجرای آموزش، آن را فعال نمایید.

(26 رای(ها))
مفید است
مفید نیست

نظرات (0)
یک نظر جدید ارسال کنید
 
 
نام کامل:
ایمیل:
نظرات:
تأییدیه CAPTCHA 
 
لطفا حروف موجود در تصویر را که مشاهده می کنید در کادر متنی زیر وارد نمایید (ما جهت جلوگیری از ثبت نام های خودکار این بررسی را انجام می دهیم).